Szczecin
20 days ago
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy – Nasiona

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Techniczno-Handlowy w Dziale Nasion na teren woj. zachodniopomorskiego.

Zadania:

Realizacja celów sprzedażowych w ramach podległego obszaru

Wsparcie posprzedażowe dla klientów w zakresie agronomii, zarządzania uprawą i stosowania produktów firmy Syngenta, zgodnie z wytycznymi i planami marketingowymi

Obsługa klientów w ramach przydzielonego terenu w celu realizacji kampanii sprzedażowych, w tym zarządzanie zamówieniami

Sporządzanie raportów nt. sprzedaży, monitorowanie stanu zapasów w sezonie, pozyskiwanie i raportowanie informacji o lokalnych klientach i rynku

Promowanie nasion firmy Syngenta, w tym wizyty w terenie i organizacja imprez polowych z udziałem rolników i klientów

Przygotowywanie prognoz popytu na nasiona na podległym obszarze i monitorowanie kwestii związanych z dostawami i logistyką

Promowanie środków ochrony roślin Syngenta, zgodnie z wytycznymi określonymi na początku sezonu

Opis firmy

Syngenta jest jedną z wiodących firm rolniczych na świecie. Naszą ambicją jest pomóc bezpiecznie wyżywić naszą planetę przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Nasz cel to poprawa zrównoważonego rozwoju, jakości i bezpieczeństwa rolnictwa dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie upraw. Nasze technologie umożliwiają milionom rolników na całym świecie lepiej wykorzystywać ograniczone zasoby naturalne. 28 000 naszych pracowników w ponad 90 krajach pracuje nad zmianą sposobu uprawy roślin.

Kwalifikacje

Doświadczenie w sprzedaży w branży rolniczej

Zorientowanie na cel i wyniki, samodyscyplina i dobra umiejętność organizacji pracy

Wykształcenie kierunkowe (Rolnictwo, Biotechnologia, Ogrodnictwo itp.), wiedza nt. agronomii, zarządzania gospodarstwem i uprawami

Zrozumienie otoczenia konkurencyjnego i trendów rynkowych

Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych, zrozumienie potrzeb klienta

Znajomość obsługi komputera wymagana do obsługi programów CRM

Prawo jazdy kat. B

Znajomość rynku nasion będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje

Dołączysz do firmy, która posiada ponad 28 000 pracowników na całym świecie i gdzie Twój rozwój jest priorytetem. Otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne świadczenia. Oferujemy elastyczne formy zatrudnienia, ambitne międzynarodowe środowisko pracy i nieformalną kulturę korporacyjną. Jeśli podzielasz naszą pasję, by pomagać rolnikom w zapewnieniu globalnego bezpieczeństwa żywnościowego dla rosnącej populacji, w sposób zrównoważony i dbający o środowisko, dołącz do nas i pomóż nam budować najbardziej zaufany i najlepiej współpracujący zespół w branży rolniczej.

Confirm your E-mail: Send Email