Szekesfehervar, Fejer, Hungary
25 days ago
Öntvénytisztító (KOH)
Elvárások Szigorú szabálykövetés. Munkavédelmi előírások maradéktalan betartása. Precíz, pontos munkavégzés. Törekvés a minimumon túlmutató teljesítményre. 12 órás többműszakos munkarend vállalása (rövid hét/hosszú hét) Előnyt jelent Darus jogosítvány. Vegyiparban, veszélyes üzemben szerzett tapasztalat. Amit kínálunk Versenyképes bér. Belépési bónusz. 13. havi fizetés. Éves bónusz. Hiányzásmentes jutalom. Karácsonyi juttatás. Cafeteria csomag. Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül. Vállalati egészségbiztosítás csomag. Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok. Tanfolyamok. Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat. 5+2-es (rövid hét-hosszú hét) folyamatos munkarend. Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék. Feladatok

Üzemünk új öntvénytisztító sorára keresünk munkatársakat az alábbi feladatok ellátására:

Öntvények mozgatása, behelyezése, kiemelése daruval a tisztító kádakba, ill. kádakból, majd nagy nyomású vizes mosóval való tisztítása. A megfelelő tisztítási program elindítása a kezelőfelületen, majd a sor felügyelete. A kádakban 175 °C-os lúg található, ezért a speciális védőfelszerelés viselése kötelező, amit a munkáltató biztosít.
Confirm your E-mail: Send Email